Budyšínska - výtlky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Tomáš 04. februára 2019

Chodník na ul.Budyšínska, popri školskom areáli (ZŠ Česká, Súkromné bilingválne gymnázium Česká) je poškodený/nebezpečný.

05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
22. máj 2019

Peter Oravec

Úplne zdevastovaný chodník na Budyšínskej, nebezpečenstvo úrazu. Prosím o riešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania