Príjazdná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Čo k tomu dodať

05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať. Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s magistrátom a Dopravným podnikom, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

05. február 2019

Jardo Mladší

pridávam fotky obratiska MHD
05. február 2019

Jardo Mladší

pridávam fotky obratiska MHD
05. február 2019

Jardo Mladší

prestupný bod vlak/bus v katastrofálnom stave.prístup k vlakom hrôza.vlakové nastupiste 50rocny rozbitý asfalt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.