Rozbitá cesta - Mierová kolónia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Zucka Cintulova 04. februára 2019

Dobry den. Prosim o kontrolu celeho useku cesty v Mierovej kolonii, co sa tyka novych vytlkov.
Dakujem, ze sa na to pozriete a problem s novymi vytlkmi odstranite.
Cintulova

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
14. jún 2019

Zucka Cintulova

Dobry den. Vytlky boli odstranene, vdaka za to. Dalo by sa spravit este prosim nieco s tymto? Ked naprsi, vznikne tam takato povoden pozdlz celej ulice. Chodci nemaju sancu. Vpuste tam nie su.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.