Nová Rožňavská - dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Andrea Stryckova 05. februára 2019

Dobry den prajem, chcela by som vas poprosit o riesenie problemu vozidla ceskej poznavacej znacky 4T1 1888, ktore parkuje pred bytovym domom na Nova Roznavska 3 (Nove Mesto). Auto minimalne 3/4 roka nikto nepouzil a zavadzia pred domom, kde mame aj tak limitovany pocet parkovacich miest. Vopred dakujem

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
09. júl 2019

Andrea Stryckova

Dobrý deň, situácia sa vyriešila, majiteľ vozidla sa našiel preto vás poprosím o zmazanie odkazu, ktorý som nahlásila pred časom.

Ďakujem veľmi pekne za súčinnosť.

S pozdravom
Stryckova
11. júl 2019

Vektor

Vážená pani Strýčková,


zverejnila ste bez môjho vedomia a súhlasu fotky môjho auta s evidenčnými číslami, čím ste porušila zákon č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov GDPR, nakoľko ŠPZ je identifikačný údaj. Na takéto konanie nemá odvahu ani GOOGLE MAPS v aplikácii STREET VIEW, ktorý všetky identifikačné údaje, vrátane ŠPZ, rozmazáva. Zrejme máte lepších právnikov ako GOOGLE.

Pani Strýčková, z tohto dôvodu na vás podám trestné oznámenie za neoprávnené zverejňovanie identifikačných údajov a zároveň budem na súde žiadať od vás nemajetkovú ujmu.


Pekný deň majiteľ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania