Stromová - neupratané stromčeky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Neodpratané vianočné stromčeky

07. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol odoslaný na vyriešenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
01. marec 2019

Miro Gajdos

Dobry den taktiez som nahlasoval podnet aj na OLO a do dnesneho dna su stromceky stale na svojom mieste. Povedzte mi koho treba podplatit aby vianocne stromceky neboli 1.3. pri kontajneroch kedze si ocividne ani mestska cast ani smeriari nerobia co by jeden v roku 2019 cakal !!!!!
06. marec 2019

Miro Gajdos

Preco ani v marci nie je schopne OLO odpratat vianocne stromceky ???? Pisal som im priamo na email ktory ste mi v povodnom odkaze starostovi ponukli _ neodpovedali. Samosprava nekona !!!!
08. apríl 2019

Miro Gajdos

Vyriesene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.