Poľná-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Ivan 06. februára 2019

Dobry den, toto auto opakova stava na vyznacenej cyklotrase. Minule dokonca okolo neho prechadzala policajna hliadka a napriek mojmu upozornovaniu to hliadka nechala bez povsimnutia. Aj tych pramalo cyklotras co tu mame bez hanby okupuju auta.

07. február 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Mestská polícia
07. február 2019

Eo

btw to je skor odbocovaci cyklochodnicek ktory ma tak 15 metrov:D

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania