Detvianska-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

nefunkčné oranžové svetlo

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Detvianska ulica je v správe magistrátu, kam podnet preposielame.

S pozdravom

MÚ – Rača
11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. február 2019

Petra Hlavatá

semafór už funguje

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.