Vajanského nábrežie-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Tomáš 06. februára 2019

Prepadnutá dlažba na zač.priechodu pre chodcov (v smere od pamätníka TGM na ul.Kúpeľná).

08. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že nakoľko sú v tomto prípade na opravu potrebné betonárske mokré procesy, opravu uskutočníme po 15. marci, podľa vhodných poveternostných podmienok a po zosúladení termínu so subdodávateľom stavebných prác.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. máj 2019

Tomáš

Po 15. marci v ktorom roku ?
Ďakujem za prečítanie a ostávam s pozdravom

Váš občan.
29. máj 2019

Tomáš

Ten problém sa sám nevyrieši (29.mája 2019).
30. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Predmetný chodník v najbližšom čase opravíme.


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania