Stromová - neostrihaný krík

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Dlhodobo zanedbana zelen priamo nad zastavkou Stromova. Pri dazdivom pocasi hrozi zosuv a ohrozenie obcanov kracajucich po chodniku alebo stojacich na zastavke trolejbusu.

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie životného prostredia a územného plánovania.

Kancelária starostu
08. apríl 2019

Miro Gajdos

Dakujeme za ciastocne riesenie bohuzial sa musia pracovnici otocit viac krat a nie po dni “to vzdat” 😉

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.