Ambrova - problémové parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Marián Mošať 07. februára 2019

Na Ambrovej ulici, čo je slepá ulica, je už existujúca škôlka a v minulom roku bolo otvorené Rodinné centrum Kamárik, na Ambrovej 9. Nikto však neriešil otázku parkovania rodičov, ktorí navštevujú toto centrum s deťmi. Obyčajne je to jedna matka, jedno dieťa v jednom aute. Situácia tu býva neúnosná. Moja matka potrebuje prevoz trikrát týždenne do nemocnice, problém je s naložení pacientky, keďže je nechodiaca. My v zime čistíme chodník aj priľahlú časť cesty, aby mohla byť mama do sanitky nalož. Myslím, že povolenie činnosti Rodinného centra malo byť riešené aj zabezpečením parkovania návštevníkov tohto centra, ale nie na úkor obyvateľov ulice. Značky sú to z okresu Senec, Pezinok, dokonca Žilina či Čadca. Ďakujem

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
20. február 2019

Andrej

ze podnet bol zaslany na vybavenie---az teraz sa o tom dozvedeli...doteraz co? ved ocividne tam auta parkuju nelegalne...preco sa to neriesilo z iniciativy mestsktej casti? Kto tam otvaral rodinne centrum?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania