Kláriská-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Vavro 07. februára 2019

Klariská ulica v historickej časti mesta by mala vyzerať inak, lepšie, čistejšie, bez pohodených postavcov tabuľ a odpaľovacej batérie silvestrovskej pyrotechniky.
Je február 2019.

08. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, váš podnet sme posunuli inšpektorom verejného poriadku. O výsledku vás budeme informovať,

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
úprava schodiska a plošiny na "medzischodí" je v kompetencii Magistrátu hl. m. Bratislava. Váš podnet im preposielame.

S úctou

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania