Stropkovská-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Matúš Š. 08. februára 2019

Dobrý deň, na konci Stropkovskej ul. pred číslom 21, bol počas rekonštrukcie domu odlomený kovový stĺpik brániaci prejazdu vozidiel. V poslednom case zvýšený počet prejazdu aut. ďakujeme za vybavenie.

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o osadenie stĺpika.
O vyriešení Vás budeme informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
14. február 2019

Matúš Š.

dakujeme za promtne vybavenie. stlpik je osadeny. Matt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania