Viedenská cesta - stará časť-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Žigmund Branimír Hronsecký 09. februára 2019

Brána so značkou blokujú cyklopruhy, môžu vyvolať zraz cyklistu so stĺpom, hlavne vo tme, a zranenia.

09. február 2019

Dusan Woletz

Za Toto by mohlo padnúť aj trestne oznámenie za všeobecne ohrozenie . A kto to schválil ?
11. február 2019

Eo

urcite stavebny urad:D
11. február 2019

Andrej Bas

Uz to tam opravili, akurat dopravne znacenie je z oboch smerov klasicky naopak. Z jednej strany vlastne zbytocne, lebo je to jednosmerka.
11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že sme si vedomí chybnej rampy, ktorá bola osadená v uvedenej lokalite. Chyba sa stala na strane dodávateľa, Magistrát hl. mesta SR Bratislava už požiadal dodávateľa o výrobu rampy podľa projektu (cez celú šírku vozovky). Očakávame nápravu v priebehu nasledujúcich dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. február 2019

Dusan Woletz

prosím vyjadrenie M.Valla či je toto v poriadku a v súlade sľubov .
13. február 2019

Peter

To ako kotvia do zeme? nadieruju cyklotrasu a potom tam nechaju diery, to je napad. Poprosim nech dodavatel potom da cyklotrasu dopovodneho stavu
20. február 2019

Andrej

viete co je hrozne, ze keby sa zas ludia neozvali tak je to tam doteraz tak...snad len fabulujem...
25. február 2019

Moje Meno

podla znaciek auta tu branu obchadzaju cez cyklochodnik spravne?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania