Bošániho-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Ivan Kovacik 08. februára 2019

Prosim o opravu chodnikov pri obchodnom centre oproti skleniku, ako je zeleziarstvo U Klinca ci bryndziaren.....pri ihrisku Zihadielko...tak ako je to nakreslene na prilozenej mapke...dakujem....

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Váš podnet zaradíme do plánu opráv chodníkov a v prípade dostatku finančných prostriedkov chodník obnovíme.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
15. február 2019

Odpoveď samosprávy

Ešte doplním k odpovedi, že plocha patrí bratislavskému magistrátu a za celé štyri roky sa nám nepodarilo presvedčiť magistrát, aby sa týmto problémom zaoberali. Naďalej rokujeme s magistrátom ale všetko závisí od financií schválených na opravy komunikácií a chodníkov. Či už v rozpočte mesta alebo mestskej časti.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania