Bajzova-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Peter 09. februára 2019

Zabudnutá alebo nikomu chýbajúca dočasná dopravná značka. Je mi ľúto ju vyhodiť do kontajnera.

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravné značenie je odstránené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania