Odbojárov - neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Novomestan 09. februára 2019

časti rozbitého obrubníka a kociek pohodené pri strome.

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania