Mlynské nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 09. februára 2019

Dobrý deň,
Na ulici Mlynské nivý sa nachádza ford bez platnej STK/EK z ktorého niečo evidetne aj vyteká.
Prosím o vylepenie výzvy a jeho riešenie.
Ďakujem

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 18.2.2019 vylepená výzva na odstránenie vozidla do 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Dané vozidlo sa na mieste nachádza aj po uplynutí výzvy prosím o jeho odstránenie.
Ďakujem
22. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
01. máj 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Vozidlo bolo z miesta odtiahnuté.
Ďakujem za vyriešenie.
08. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Dané vozidlo sa zázrakom vrátilo na rovnaké parkovisko ako tomu bolo predtým. Prosím o opätovné preposlanie na magistrát ktorý na základe vypršanej výzvy na vozidle ktoré stále stojí na verejnom priestranstve mal hneď zadať dané vozidlo na odťah zazmluvnenej spoločnosti.
Ďakujem
09. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame magistrátu.

S pozdravom
Petra Kňazeová
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. júl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Prosím o opätovné preposlanie na Magistrát.
Ďakujem
08. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.