Mlynské nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 09. februára 2019

Dobrý deň,
Na ulici Mlynské nivý sa nachádza Renault bez EČV prosím o jeho odstránenie.
Ďakujem

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že uvedené vozidlo sa počas obhliadky, vykonanej dňa 18.2.2019, na uvedenom mieste nenachádzalo.

Ďakujeme za spoluprácu a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. február 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Dané vozidlo Renault sa na mieste nachádza. Prosím o opätovné preposlane na magistrát a vylepenie výzvy.
Ďakujem
27. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobry deň,
Dané vozidlo je stále na svojom mieste prosím o jeho odstránenie.
Ďakujem
22. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
25. apríl 2019

Andrej

oba vraky dnes zmizli, vid foto.
dakujem za vyriesenie.
25. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Super ďakujem za info Andrej keď som šiel ja okolo boli tam len opaskovane aby tam nik neparkoval.
25. apríl 2019

Erik Kevin Meszaros

Dnes sme odstranili obidve auta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania