Mlynské nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ružinov - Prievoz 09. februára 2019

Dobrý deň,
Na ulici Mlynské nivý sa nachádza odstavená nepojazdná búraná červená fábia.
Prosím o jej odstránenie.
Ďakujem

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 18.2.2019 vylepená výzva na odstránenie vozidla do 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. február 2019

Odpoveď samosprávy

prikladáme fotodokumentáciu

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. február 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Dané vozidlo sa na mieste už nenachádza.
Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania