Trnavská cesta-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Tomáš 10. februára 2019

2 semafory na prechode pre chodcov od Druzstevnej ulice ku k Exstavmat-u (kusok od Centralu) nie su synchronne nastavene a preto sa v smere od Centralu neda prejst na jeden krat a clovek uviazne na stredovom ostrovceku a musi zase cakat na zelenu. V smere od Druztevnej sa da prejst na 1-krat, no opacne nie. Ako rodicia dvoch malych deti, by sme naozaj uvitali, keby boli synchronne nastavene a ak by bolo mozne aj predlzit ich interval aspon o 5 sekund.

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania