Vajnorská - bariérový chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Novomestan 10. februára 2019

Reklama zaberá polovicu chodníka a vyvoláva stiesnené situácie ak ide viac ľudí. Koho to vôbec napadne umiestniť takto bezohľadne?

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
Podnet bol zaslaný na oddelenie územného konania a stavebného poriadku / reklamné stavby.

Kancelária starostu
13. február 2019

Michal

reklamne rarohy, ktore uz ajtak kazdi ignoruje, zbytocne plytvanie prostriedkami, nemalo by sa to povolovat ma verejnych priestranstvach...
20. február 2019

Andrej

ak tam nebude tento putac tak tam bude niekto parkovat co zabere este viacej miesta
20. február 2019

Novomestan

Je pravda ze pred tým putacom niekedy zastane nejake auto,ale ak tak miesto tej ohavy širokej bude biskupský stĺpik,tak to bude super.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania