Košická-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Hana 11. februára 2019

Zo stlpu verejneho osvetlenia pada na chodnik rozmotany kabel (blizsie neurceny).

23. marec 2019

Hana

dobry den, rozumiem a dakujem za snahu, ale chcem sa spytat ci sa to neda nahlasit opakovane. Dennodenne tadial prechadzam, je len otazkou casu, kedy sa tam zrani male dieta napriklad.
25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. apríl 2019

Ondrey

Niekto sa podujal kábel odstrihnúť.
18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Prevádzkovateľ VO nás informoval, že kábel je zaistený už chodcov neohrozuje.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
19. apríl 2019

Hana

dakujeme!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania