Priemyselná-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Maria 11. februára 2019

Dobrý deň, na vyznačenom parkovacom mieste stoja dlhodobo kontajnery.

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MČ BA-Ružinov vykoná ohliadku za účelom identifikácie kontajnerov a následne vyzveme správcu, aby zabezpečil umiestnenie kontajnerov na svoje stanovište, v prípade potreby doporučíme vybudovať kontajnerové stojisko.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
03. máj 2019

Maria

Môžem sa opýtať ako dopadla obhliadka?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania