Pri Starom háji-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Poskodena dopravna znacka

18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
19. september 2019

Martin U

Značka je opäť na mieste a podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania