Poludníková-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Matus Grz 10. februára 2019

Dobry den,
Vedeli by ste prosim zaradit rekonstrukciu/opravu cesty na Poludnikovej ulici v roku 2019?

Tato cesta obsluhuje okolo 1000 obyvatelov okolitych domov, ale zaroven ju pouzivaju ludia, ktori sa z Avionu potrebuju dostat do Vrakune a nechcu sa otacat pri Sputnikovej.

Dakujem
Matus Grznar
matt68e@yahoo.com

21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

máme vypracovanú projektovú dokumentáciu na túto komunikáciu a jej rekonštrukciu sme zaradili do plánu investičných akcií pre rok 2019. V marci bude tento plán predložený na rokovaní Komisie dopravy, ktorá o týchto veciach definitívne rozhoduje



Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
13. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Poludníkova ulica bola zaradená do plánu opráv na rok 2019.
V tomto roku bude opravená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.