Saratovská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

hrozí odpadnutie veľkej značky na chodník!

12. február 2019

Michal Kišša

update: značka už spadla, chvalabohu v noci
18. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia z komunálneho podniku dopravnú značku opravili.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. február 2020

Michal Kišša

ďakujem :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania