Romanova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Tomáš Husár 11. februára 2019

Dobrý den,
dalo by sa zabezpečiť osadením zábran, aby vodiči aut bývajúcich prevažne na Romanovej 33 neničili zelen za domom a neznepríjemňovali pohyb chodcom, ktorí si dovolia ísť po chodníku?
Nemám namysli dva stlpiky na chodníku, ktoré autá obídu po trávniku.
Dakujem

13. február 2019

František

Dobrý deň
Občania vodiči z Romanovej 33 Vám nezáleží na životnom prostredí, ničiť zeleň
je to veľká nezodpovednosť. Keby sa dalo autami zaparkujete v obyvačke.
14. február 2019

Andrej

chvalabohu, ze podla najnovsej novely uz nebudu moct jazdit po chodnikoch
21. marec 2019

Obcan

Andrej ale ved to nebolo schvalene ci?
11. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
03. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na základe ohliadky v teréne a preverení vlastníckych vzťahov bolo zistené, že uvedená parcela registra E 5186/1 patrí Hlavnému mestu SR Bratislava.
Kto? Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
03. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Pokiaľ vodiči nevhodne parkujú a nedodržiavajú platné dopravné predpisy, prosím Vás hneď kontaktujte mestskú políciu Bratislava-Petržalka, alebo volajte na číslo 159 políciu SR. Mestská polícia na mieste situáciu skontroluje a v prípade, že zistí porušenie dopravných predpisov, vyvodí dôsledky.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania