Romanova-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Chyba tu komplet priechod pre chodcov. Aj vertikálna aj horizontálne.

11. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
07. jún 2019

Martin U

Žiaden priechod tam dodnes nie je.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.