Revúcka-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Paulína Oravcová 11. februára 2019

Dobrý deň, na začiatku Revúckej ulice, Mlynské Nivy sa vyvrátil suchý strom, drží ho už len susedný, hrozí, že spadne na cestu/auto, prosím o odstránenie. Dakujem

17. jún 2019

Martin U

Nahnutý strom bol vypílený. Vyriešené.
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás vzniknutý stav ako aj to, že ste nedostali odpoveď, v prípade akýchkoľvek ďalších podnetov nás však neváhajte kontaktovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania