Panónska cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
ocko 11. februára 2019

Veľký neporiadok V celom okolí ,odpadky zarastený chodník ,už dlho sa tam neupratovalo...

19. marec 2019

ocko

Aký je S tým problém. ..?
12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.

znečistenie bolo lokalizované na pozemkoch v súkromnom vlastníctve.
Mestská časť Bratislava-Petžalka v zmysle VZN 2/2014 o dodržiavaní čistoty a poriadku, vyzve príslušných majiteľov nehnuteľností, aby znečistenie v stanovenej lehote odstránili. Petržalská samospráva vykonáva údržbu len tých nehnuteľností, ktoré vlastní alebo jej boli zverené do správy.


MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania