Rezedová-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
p@lo 11. februára 2019

Chýbajúca časť vodorovného dopravného značenia priechod pre chodcov (zebry) na Rezedovej ulici. Po nedávnej údržbe asfaltu na priechode pre chodcov zostala veľká časť bez vyznačenia na asfaltovej ceste. Situáciu pravidelne zneužívajú nezodpovední vodiči na parkovanie. Aj napriek jestvujúcej zvislej dopravnej značke by sa určite vyhovorili na neprehľadnosť vodorovného vyznačenia zebry na vozovke.

13. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet bude dodávateľ riešiť po 15. marci, kedy končí obdobie tzv. zimnej uzávery, kedy sa kvôli záruke (pre poveternostné podmienky) nevykonávajú takéto úpravy na povrchoch komunikácií.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania