Žižkova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
- 11. februára 2019

V Zuckermandli, vedľa objektu CY, sa nachádza voľne pohodené oplotenie, dopravné značenie a iný stavebný odpad. Prosím o jeho odstránenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania