Jurkovičova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 11. februára 2019

Lehota na odstránenie vraku tohto červeného Renaultu z Jurkovičovej ulice už uplynula. Aký je další postup MČ Rača?

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Vozidlo čaká na dodávateľa služby, ktorý ho odstráni hneď ako sa mu uvoľní kapacita na vlastnom parkovisku. Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom

MÚ – Rača
24. február 2019

Martin U

Červený Renault bol medzičasom odstránený. Podnet je teda vyriešený, čo všetci obyvatelia okolia určite ocenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania