Brezová-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Jan Bakos 11. februára 2019

Na Brezovej, cca pri križovatke s Bodliakovou je zvalená značka 30-ka a Prejazd zakázaný.
Prosím o jej opravu.

15. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
25. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, značka bola nanovo osadená. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.