Tehelná - neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Tomáš 12. februára 2019

Medzi byt.domom ul.Tehelná a objektom potravín Samoška - na trávniku neporiadok a odpadky.

13. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania