Odbojárov - poškodený majetok

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Rozbita sklenena vypln na vchodovych dverach a dalsie okna v novom objekte Parku jama.

13. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deń,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie správy majetku a vnútornej správy.

Kancelária starostu
14. február 2019

Lukas Bordak

Odbojárov-Mestský mobiliár-iné

Vsetky skla na tejto strane budovy v parku Jama su znicene, su v nich diery od kamenov
Na tejto jedinej strane nie je bezpecnostna kamera

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania