Smetie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Soňa 28. októbra 2013

Takýto neporiadok je na zástavke 70 Prístavný most smerov do Biskupíc.

28. október 2013

Peter

plno spakov tfuj, naco mame mestku policiu? prosim ak ich jej malo tak vytvorte novie mieste, ak zacnu pokutovat fajciarov psickaro, autickarov, tak si na seba zarobia to su eura na zemi treba ich le zdvinut, BUDIIICEK!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania