Tupolevova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Martin U 14. februára 2019

Poškodená dlažba na chodníku pred petržalskou plavárňou.

20. marec 2019

Martin U

Zatiaľ bez reakcie či riešenia.
11. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
16. apríl 2019

Martin U

Snáď to čím skôr opravíte.
03. máj 2019

Martin U

Nic sa zatiaľ nezmenilo. Dlažba je stále neopravená.
23. máj 2019

Martin U

Tri mesiace a žiadna náprava.
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o riešení podnetu Vás budeme informovať.
12. október 2019

Martin U

Bez riešenia. Akurát čo chodník zarástol burinou.
25. november 2019

Martin U

Neriešený podnet.
05. január 2020

Martin U

Podnet je takmer rok neriešený, rovnako ako aj iné v okolí petržalskej plávarne. Bolo by dobre aj tento podnet opäť preposlať zodpovedným.
06. január 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
03. apríl 2020

Martin U

Podnet vyše roka neriešený. Vyjadruje nemohúcnosť a neschopnosť MČ udržiavať vlastný majetok.
18. máj 2020

Martin U

Bez zmeny. Tento podnet sa vôbec nerieši.
21. máj 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania