Pri starom letisku-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Tomáš 14. februára 2019

Vo Vajnoroch na kruhovom objazde už niekoľko týždňov nesvieti verejné osvetlenie!

14. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať. Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu so správcom verejn. osvetlenia , prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

15. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tomáš,
ďakujeme za podnet, ktorý ste nám oznámili. Kontaktovali sme na jeho základe správcu verejného osvetlenia a nahlásili mu nesvietiace lampy. Zo spoločnosti Siemens sme dostali informáciu, že v lokalite ulice Pri starom letisku – Kruhový objazd sa vyskytla porucha na rozvodnom kábli. Na jej odstránení sa pracuje.


Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory

12. marec 2019

Tomáš

Podnet nie je riešený! Do kedy bude kruháč bez osvetlenia?
01. október 2019

Monika Volekova

Opätovne nefunguje verejné osvetlenie nad križovatkou pri OC Vajnoria! Je to nebezpečné pre chodcov!
01. október 2019

Tomáš

Presne tak... Prosíme o opätovné riešenie
01. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pani Valekova,
preposielam Siemensu (spravcovi osvetlenia).

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
01. október 2019

Tomáš

Pani sa volá Volekova... Dúfajme, že im to nebude trvať opäť 2 mesiace :)
11. október 2019

Tomáš

"kruháč opäť svieti", môžte to označiť ako vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania