Kukučínova - poškodený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Tomáš 18. februára 2019

Ul.Kukučínova v smere od križovatky Jarošová/Kukučínova je po oboch stranách ulice poškodený chodník a rozpadávajúci sa múr/oplotenie (MO SR a ZSR), ktorý je na niekoľkých miestach značne vychýlený (kusy opadaného betónu končia na chodníku).

20. február 2019

Andrej

ked prsi, tak auta rozstrekuju kaluze...neda sa chodnik pouzivat, lebo vas urcite ospliechaju, v takom je stave tato cesta/chodnik
26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta a mrzí nás, že podnet ostal nepovšimnutý. Už sme o ňom informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. január 2020

Tomáš

Vážené Oddelenie vzťahov s verejnosťou Magistrát hlavného mesta SR Bratislava,
Vážené Oddelenie správy komunikácií Magistrát hlavného mesta SR Bratislava,

od nahlásenia problému prešlo cca 11 mesiacov a výsledok, ak nepočítam odpoveď = 0 !

Viď.foto 26. januára 2020

Prečo ?!
26. január 2020

Tomáš

Viď.foto 26. januára 2020
26. január 2020

Tomáš

Viď.foto 26. januára 2020
26. január 2020

Tomáš

Viď.foto 26. januára 2020

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania