Višňová - neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

nebezpecne crepiny pri smetnom kosi na sklo

19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania