Studenohorská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 16. februára 2019

Na parkovacej ploche poblíž transformačnej stanice TS-530 (Studenohorská ulica) sa uhniezdila staršia Škoda Rapid tmavej červenej farby. Vozidlo je mierne ojazdené, ale pneumatiky má v poriadku, hrdzu som nespozoroval, taktiež žiadne výrazné poškodenie a ani vytekajúce prevádzkové kvapaliny. Škodovka má obe tabuľky EČV, ktoré sú platné. Avšak kontroly EK/TK už neplatia, emisná vypršala v máji 2017, technická v máji 2018. Poistná zmluva je zatiaľ platná (Uniqa, 9259408493, od 01.01.2012). Ďalšie údaje: BA-136KK, r.v 1989, VIN TMB13600GL5144315, EK SKIi 944 553, TK SKIi 619 680. * Predmetná parcela spadá pod Magistrát hl. mesta: http://tinyurl.com/y6b2okek

17. február 2019

peter1983 Peter

pekny veteran
05. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. marec 2019

Hayduke

to auto tam už nie je

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania