Jankolova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Lenka 16. februára 2019

Prosím o vyčistenie chodníka popri dostihovej dráhe zo strany lesa a usmernenie koníčkarov o čistení chodníka po výkaloch koní. Ďakujem.

28. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme už informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že tento podnet nebol vyriešený, už sme však o ňom informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po viacnásobnom prešetrení bolo zistené, že chodník nie je v správe hlavného mesta. Podnet preto preposielame MČ Petržalka na dodatočné prešetrenie, prípadné upozornenie prevádzkovateľa dostihovej dráhy o údržbu neporiadku vzniknutého činnosťou dostihovej dráhy na vlastné náklady.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania