Klimkovičova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

nefunkcne osvetlenie pri Hanulova 5

16. marec 2019

Peter G

preco nerieseny? zapnut lampu je problem?
14. apríl 2019

Peter G

dostanem prosim odpoved?
08. október 2019

Peter G

co tento podnet, bude niekedy rieseny?
11. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný Siemensu.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dané miesto bolo skontrolované a sfunkčnené.

Siemens Mobility, s.r.o.
30. október 2019

Peter G

ano, funguje. dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania