Bývanie na ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. júna 2010

Takto sa býva obyvateľom Krásnohorskej 20 po tom ako boli vysťahovaní naší bývalí susedia nájomníci.

Ďakujeme

26. júl 2010

Obyvateľ

Obyvateľ: Už je to od 1.7.2010 v poriadku. MČ zabezpečila vyčistenie chodníka a odvoz nábytku a osobných vecí p. B. + dcéra na určené miesto. Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania