M. Marečka-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

povypadávané kocky na schodoch na terasu

19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, žiadosť o opravu bola nahlásená.
Kto? DENOVA, príspevková organizácia
Kedy? 1. štvrťrok 2019

Sekretariát starostu
19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Schod bol opravený 19.2.2019

Sekretariát starostu
19. február 2019

Obyvatelka DNV

wow. asi najrychlejsie vyrieseny podnet ever. som prijemne sokovana.
20. február 2019

Petra H

Prekvapila ma rýchlosť vyriešenia podnetu. Čo ma však tiež prekvapilo, že opravili len ten jeden schod. Ďalšie dva rovno vedľa tam ležia vylomené pod kríkmi. Schody sú síce funkčné, ale vyzerá to tam zle.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania