Chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Lubo 29. októbra 2013

V Petržalke pri dome na Hrobákovej ulici č. 8 zo západnej strany (t.j. z opačnej strany než je parkovisko) v tráve pri chodníku chýba kanalizačný poklop. Šachta je až do výšky 20 cm pod úrovňou zeme zasypaná lístím, nie je vidieť ako je hlboká.
Volal som na hotline Bratislavskej vodárenskej spoločnosti. Ich pracovník, ma po zistení, že ide o poklop štvorcového pôdorysu, odkázal na starostu mestskej časti.
Neviem, či to pomôže pri identifikácii miesta alebo typu poklopu, ale na kovovej obrube šachty je text: "CSN TAZ 500 - 500 1979".

05. november 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ide o šachtu polievacieho vodovodu, ešte včera sme ho prekryli betónovým krytom.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania