J. Poničana-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Na križovatke ulíc Ivana Bukovčana a Jána Poničana chýba prechod pre chodcov. Cesta je dosť široká a je to aj pešia trasa z hornej časti Grby smerom na zastávku MHD. Chodci by sa tu cítili pri prechádzaní bezpečnejšie.

19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, Oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy mestskej časti Bratislava-Devínska Nová Ves spracuje projektovú dokumentáciu a predloží návrh riešenia do príslušnej komisie.
Kto? Oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy

Sekretariát starostu
19. február 2019

Martin

Velmi suhlasim s tymto podnetom, auta ked nevidia prechod maju pocit, ze nemusia ani len spomalit, zazil som dokonca situaciu ked auto na chodca tu prechadzajuceho vytrubovalo...zisli by sa aj spomalovacie prvky...
26. august 2019

Obyvatelka DNV

Prosim uz sa tym niekto zaoberal?
27. august 2019

Silvia Vilhanová

Obávam sa, že nie.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
07. september 2019

Obyvatelka DNV

hotovo :)
09. september 2019

Silvia Vilhanová

Ďakujem za info.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania