Vilová-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Peter Kiska 17. februára 2019

Príjemný deň vám prajem,

týmto by som vás chcel poprosiť o vyriešenie problému s nepohrabaným lístim. Lístie na našej ulicu už nebolo pohrabané a odpratané minimálne 2 roky. Lístie sa nachádza aj na príjazdovej komunikácii kde parkuju pozdĺžne autá.

S priateľským pozdravom,
Peter

02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.

Čistenie verejného priestranstva v tejto lokalite bolo dňa 27.03.2019 podané na priame vybavenie Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
02. apríl 2019

Peter Kiska

Vďaka! :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania