Holíčska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Jakub 17. februára 2019

Na Holicskej ulici rovno pri kotolni sa nachdza nielen neodpratane listie este s poslednej jesene ale aj kopec smeti.Nedalo by sa sem osadit kos?

02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, ktorý sme dňa 27.3.2019 podali na priame vybavenie na Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.


Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania